NM og norgescup nr. 3

Rune Kvåkvik klar på tee. (Bildet er tatt 2012)

Rune Kvåkvik KFGK klar på tee. (Bildet er tatt 2012)

Helgen 2. – 4. august starter NM i Arendal. Dette er også 3. norgescupen i år. Vi er glade for at så mange som 8 deltagere er fra Bærum Frisbeeklubb. Vi er selvsagt spente på hvordan det vil gå i Arendal da to av klubbens medlemmer vant sine klasser i norgescup nr. 2 på Stovner. Abbi Nilssen vant dameklassen og Morten Løvbugt vant nybegynnerklassen. Selvsagt er vi spente på hvordan det vil gå for de andre deltagerne fra Bærum.

I Arendal (Kloppedal, Eydehavn) spilles det 28 hull hvor alle hullene er med. Banen har stor variasjon med krevende smale skogshull, store høydeforskjeller og åpne områder.

Bærum Frisbeeklubb representert ved:
Abbi Nilssen, Dame
Mona Bjerke, Dame
Øystein Lund Carlsen, Open
Morten Løvbugt, Open
Jonas Austli, Open
Chritstian Nitter, Open
Jonathan Gewirtz, Master
Svein Bjerke, Grand Master

Vi ønsker alle «god vind» og lykke til. 

ADGO_logo

Klikk for ADGO’s hjemmeside